Volné pracovní místo  Manažer Kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Řízení implementace kvalitativních požadavků zákazníků a dohled na jejich dodržování.
Odpovědnost za řízení zákaznických reklamací a interních neshod.
Odpovědnost za tvorbu, implementaci a dodržování preventivních a nápravných opatření.
Účast na projektových řízení a zavádění nových výrob.
Ve spolupráci s manažerem systému příprava a koordinace zákaznických a certifikačních auditů.
Odpovědnost za tvorbu kontrolních plánů, vizualizaci zásad kvality a FMEA.
Pravidelné analýzy a vyhodnocování kvalitativních indikátorů.
Vedení týmu auditorů kvality a měrových techniků.

Požadujeme

Požadujeme:
VŠ/SŠ nejlépe strojního zaměření.
Praxi v oblasti řízení kvality min. 3 roky
Praxe v oblasti automotive výhodou.
Znalost nástrojů kvality, ISO-TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18 001
Zkušenost s řešením zákaznických reklamací a interních neshod.
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost německého jazyka výhodou.
Zkušenost s vedením lidí.
Aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů, technické myšlení.
Týmového ducha, komunikativnost a asertivitu.
Odolnost vůči stresu
Časovou flexibilitu
Pokročilou znalost MS Office.

Nabízíme

Nabízíme:
Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě.
V rámci vrcholového vedení firmy možnost podílet se na její strategii a rozvoji.
Odborné zaučení, seznámení s naším produktovým portfoliem a technologiemi.
Zajímavé finanční ohodnocení, osobní automobil i pro soukromé účely.
5 týdnů dovolené, kafeterii a další benefity.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 18475/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou včetně komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Manažera kvality