Volné pracovní místo  Manažer kvality

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, strojírenskou výrobní společnost se sídlem v Ústí nad Labem, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:
Zajištění a organizování komplexního systému řízení jakosti ve výrobě:
  • přímá účast při řízení kvality, neustálé zvyšování kvality a její kontrola
  • komunikace se zákazníky / dodavateli (řízení reklamací)
  • certifikace výrobků, vedení dokumentace v oblasti řízení kvality
  • spolupráce s obchodním i výrobním oddělením
  • spolupráce na projektech při zavádění nových postupů či změn do výroby
  • zastřešení projektů v oblasti BOZP a PO, spolupráce a koordinace externích specialistů
  • účast na vytváření bezpečných pracovních postupů, standardizace všech pracovišť

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na podobné pozici alespoň 2 roky
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • dobré technické povědomí, orientaci v technické dokumentaci
  • organizační a komunikační dovednosti, schopnost prosazovat nezbytné projekty, důslednost
  • schopnost rozhodování, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • další vzdělávání, možnost profesního růstu a seberealizace
  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

Možnost nástupu: dohodou

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí volby "odpovědět".