Volné pracovní místo  MANAŽER LOGISTIKY s AJ (od 40.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Významný producent dílů do automobilového průmyslu hledá strategického člena do týmu logistiky. Hledá se MANAŽER LOGISTIKY (od 40.000 Kč).

Náplň práce:
  • Řízení přidělených oddělení kooperujících s logistikou – nákup, zásobování
  • Hledání nových dodavatelů, řešení výběrových řízení
  • Zodpovědnost za inventury, skladové zásoby
  • Implementace nových materiálů do výroby
  • Dohled nad optimalizací skladových zásob
  • Řízení a vedení podřízených
  • Zodpovědnost za plnění KPI

Požadujeme

  • Výborná znalost AJ, druhý cizí jazyk – NJ, FJ, ŠJ, ITJ výhodou
  • Min. 2 roky praxe na vedoucí pozici v logistice
  • Znalost prostředí výrobního podniku – automotive výhodou
  • Schopnost řídit a vést tým podřízených
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Nadstandardní finanční ohodnocení, bonusy
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zodpovědnou a zajímavou práci pro významného zaměstnavatele
  • Jazykové vzdělávání, stravování na pracovišti
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Olomoucko
  • Termín nástupu: ihned

Jiná sdělení

Vybrané uchazeče zkontaktujeme do 14 dní od přijetí životopisu. Uchazeče, kteří nepostoupí do užšího kola, zařadíme do naší databáze a budeme je kontaktovat v případě otevření další vhodné pracovní pozice. Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte (v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) s tím, aby společnost SUGESTO s.r.o., sídlem Císařov 109, 751 03 Císařov, zpracovávala, spravovala a uchovávala Vaše osobní údaje, a to za účelem zprostředkování zaměstnání, marketingu, obchodu či nabízení jiných služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 sb. Souhlas je udělen na dobu neurčitou, a to až do jeho odvolání písemnou formou.