Volné pracovní místo  MANAŽER LOGISTIKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Brně, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

MANAŽER LOGISTIKY

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za činnost úseku logistiky a skladů
  • Vedení, motivace a kontrola pracovníků
  • Zodpovědnost za bezproblémový chod skladů
  • Organizování logistických toků materiálů a hotových výrobků
  • Optimalizace logistických nákladů,
  • Plánování, analýzy nákladů za dopravu , skladování
  • Zpracování logistických reportů
  • Jednání s celními úřady, intrastat, ekokom
  • Zodpovědnost za dokumentaci týkající se logistiky a skladů

Požadujeme

  • SŠ, VŠ
  • Praxe min. 3 roky na v oblasti řízení skladového hospodářství a logistiky podmínkou
  • Zkušenost s vedením podřízených
  • Podmínkou znalost AJ – komunikace se zahraničními partnery
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Znalost INCOTERMS
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a samostatnost
  • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • atraktivní předmět činnosti společnosti
  • adekvátní platové podmínky
  • sleva na výrobky
  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".