Volné pracovní místo  MANAŽER LOGISTIKY|SLUŽEBNÍ AUTO K DISPOZICI|AŽ 110 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-13-226498. !!! HLEDÁME ZKUŠENÉHO MANAŽERA LOGISTIKY, KTERÝ SE NEBOJÍ DĚLAT ZMĚNY !!!<br/>
<br/>Pokud máte praxi s řízením oddělení logistiky ve výrobním sektoru, nebojíte se dělat změny a chcete pracovat v mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí, pak nás kontaktujte!<br/>
<br/>Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici "MANAŽER LOGISTIKY|SLUŽEBNÍ AUTO K DISPOZICI|AŽ 110 000 KČ|".<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li> budete vést tým logistiků, analytiků materiálu a další zaměstnance</li>
<li> jste odpovědní za externí sklad a interní logistiku</li>
<li> budete mít na starosti plánování výroby</li>
<li> koordinujete inventury materiálu</li>
<li> jste odpovědní za koordinaci příchozích a odchozích doprav</li>
<li> jste odpovědní za snižování a eliminaci neplánovaných přeprav materiálu a tvoříte nápravná opatření na jejich odstranění</li>
<li> zastřešujete oblast interního a externího balení</li>
<li> zodpovídáte za zvyšování efektivity v rámci logistických procesů</li>
<li> reporting řediteli společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni - reporting vedení společnosti, komunikace se zákazníkem</li>
<li> zkušenosti s vedením týmu</li>
<li> zkušenosti s řízením oddělení logistiky</li>
<li> dobrá znalost práce PC (MS Office)</li>
<li> plánovací a organizační schopnosti</li>
<li> řidičské oprávnění skupiny B</li>
</ul>
<br/>Výhodou: <ul>
<li> zkušenosti s řízením logistiky v automotive výrobní společnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> služební automobil i pro soukromé účely (v případě nevyužití lze poskytnout finanční kompenzaci)</li>
<li> mobilní telefon + notebook</li>
<li> finanční prémie dle výsledků společnosti (roční)</li>
<li> 5 týdnů dovolené </li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> příspěvek na životní a penzijní připojištění</li>
<li> pracovní smlouva na dobu neurčitou</li>
</ul>