Volné pracovní místo  Manažer materiálového plánování

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Chomutově, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • odpovědnost za nákupní aktivity společnosti
  • odpovědnost za celkový management v oblasti řízení toku materiálu v rámci dodavatelského řetězce
  • vedení týmu cca 10 THP pracovníků + 25 pracovníků skladu
  • dohled a efektivní řízení oddělení příjmu a expedice
  • řízení skladových operací
  • koordinace a řízení dopravy (logistika)
  • odpovědnost za tvorbu a plnění rozpočtu, dohled nad efektivním hospodařením ve všech svěřených oblastech
  • plnění cílů daných v rámci svěřeného oddělení
  • rozvoj strategie plánování
  • řízení plánování výroby
  • implementace nových projektů v rámci oddělení
  • zákaznická podpora

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxi na stejné či obdobné pozici v rámci výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řídící a organizační schopnosti

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely, mobil, notebook
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • příležitost pro schopného manažera

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".