Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  MANAŽER NÁKUPU VE STROJÍRENSTVÍ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

Hledáte práci v Brně jako MANAŽER NÁKUPU VE STROJÍRENSTVÍ? Máte zkušenost na obdobné vedoucí pozici, ideálně ve strojírenství a komunikujete aktivně anglickým jazykem?

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost s dobrým jménem ve strojírenství hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER NÁKUPU VE STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce:

  • strategické vedení oddělení nákupu
  • vedení menšího týmu nákupčích
  • vyhledávání vhodných dodavatelů dle kritérií
  • jednání se stávajícími dodavateli
  • zodpovědnost za spokojenost zákazníků
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření
  • praxe na obdobné pozici alespoň tři roky podmínkou
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni nutná
  • praxe ve strojírenství velkou výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • analytické myšlení, orientace na výsledek

Nabízíme

  • možnost práce v dynamické mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, moderní technologie
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní pojištění
  • další zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás