Volné pracovní místo MANAŽER NÁSTROJÁRNY (30 – 40.000,-Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Hledáte uplatnění u významné zahraniční společnosti. Máte praxi v oboru?

Významná zahraniční společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER NÁSTROJÁRNY (30 – 40.000,–Kč)

Popis pozice:

  • řízení týmu nástrojářů
  • řízení skladových zásob nástrojů
  • jednání s dodavateli o termínech
  • spolupráce s vedoucím výroby

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • orientace v technické dokumentace
  • organizační a obchodní dovednosti

Nabízíme

  • práce pro dynamicky se rozvíjející zahraniční společnost
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • výborné pracovní podmínky
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další zaměstnanecké výhody

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.