Volné pracovní místo  Manažer přepravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Vedení oddělení letecké a námořní přepravy
  • Vedení týmu
  • Koordinace námořní a letecké přepravy
  • Akvizice nových klientů
  • Servis stávajícím klientům a externím partnerům
  • Reporting vedení

Požadavky:

  • Zkušenosti s vedením projektů v oblasti logistiky
  • Minimum 2 roky praxe na obdobné pozici - podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • PC znalosti (Word Excel) - pokročilá úroveň
  • Komunikační a manažerské dovednosti
  • Silná vnitřní motivace proaktivita zodpovědnost loajalita

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění u stabilní nadnárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení na základě zkušeností
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • K dispozici automobil notebook mobilní telefon stravenky
  • Nástup dle dohody
  • Pracoviště Moravskoslezský kraj

V případě že Vás daná pracovní nabídka zaujala kontaktujte nás pomocí volby "odpovědět".