Volné pracovní místo  Manažer pro vzduchotechniku, až 85 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti zabývající se výrobou chladírenské techniky, která v současné době hledá do svého vývojového centra vhodného uchazeče na pozici <br/>
<br/>Manažer pro vzduchotechniku<br/>
<br/>Pracovní náplň: <ul>
<li>Vedení a rozvoj svěřeného týmu technických specialistů</li>
<li>Zodpovědnost za realizaci projektů</li>
<li>Spolupráce s oddělenímu napříč společnsotí</li>
<li>Komunikace se zahraničím</li>
</ul>

Požadujeme

VŠ vzdělání<ul>
<li>Praxe na obdobné pozici alespoň 5 let</li>
<li>Specializace na HVAC systémy, termodynamiku nebo transfer tepla</li>
<li>Velmi dobrá znalost AJ</li>
<li>Znalost FJ velkou výhodou</li>
<li>Vyzrálaá manažerská osobnost</li>
<li>Zkušenosti s vedením týmu podmínkou</li>
<li>Ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".