Volné pracovní místo  Manažer prodeje

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná výrobně-obchodní společnost orientovaná na sortiment stavební mechanizace a nástrojů hledá do svého týmu vhodné a schopné kandidáty na pozici "Manažer prodeje".

Náplň práce:
  • reprezentace společnosti
  • prodej stavební mechanizace
  • budování a řízení sítě zákazníků a obchodních partnerů společnosti
  • realizace prodeje, rozvoj servisních služeb
  • podíl na tvorbě celkové image společnosti

Požadujeme

  • SŠ/ÚSO vzdělání, nejlépe technického zaměření
  • praxi na samostatné obchodní pozici 2 roky
  • obchodní dovednosti
  • komunikativnost, samostatnost
  • technickou zdatnost
  • vstřícnost, spolehlivost, loajalitu
  • uživatelskou znalost PC (MS Office), Outlook, Internet
  • NJ nebo AJ pasivně
  • ŘP sk. B
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • služební automobil a mobilní telefon (i pro soukromé účely)
  • vysoký stupeň svěřených kompetencí
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity (stravenky, vzdělávání)
  • po roce týden dodatkové dovolené

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 4
Mzda: 16-18 000,-Kč, po zapracování 18 - 20 000,-Kč + provize

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".