Volné pracovní místo  Manažer produktového rozvoje

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou včetně komponentů pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Manažer produktového rozvoje

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Vedení úseku produktového marketingu a souvisejících činností.
Spolupráce na tvorbě strategie uvedení produktů na české i zahraniční trhy.
Řízení a realizace inovačních a koncepčních aktivit a projektů značkového sortimentu
Aktivní spolupráce s úseky obchodu, technologie, konstrukce výrobků a s vedoucí propagace.
Monitoring trhu, obchodních a produktových aktivit konkurence, produktový benchmarking.
Spolupráce s externími agenturami a partnery.
Spolupráce na přípravě a realizaci veletrhů a jiných propagačních nebo obchodních akcí společnosti.

Požadujeme

POŽADUJEME:
SŠ/VŠ vzdělání obchodně-marketingového nebo technického směru (strojírenský obor výhodou).
Praxi v oblasti produktového marketingu, obchodu s průmyslovými produkty nebo produktových projektech min. 2 roky.
Pokročilou znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou.
Dobré organizační a vyjednávací schopnosti.
Cit pro techniku, schopnost pracovat s technickou dokumentací, kreativitu.
Komunikativnost, empatii, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.
Schopnost práce v týmu.
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
Pokročilou znalost Microsoft Office

Nabízíme

NABÍZÍME:
Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě.
Práci s produkty dobře zavedené a stabilní značky.
Příležitost pro seberealizaci v oblasti inovací stávajících a zavádění nových produktů.
Příležitost podílet se na obchodní strategii úseku Zámky a kování.
Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu.
Odborné zaškolení v oblasti našich produktů, jejich vývoje a výroby.
Různorodou a kreativní práci.
Atraktivní finanční ohodnocení.
Služební automobil i pro soukromé účely.
5 týdnů dovolené a další finanční i nefinanční benefity.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a uvádějte značku 18475/ABR a název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.