Volné pracovní místo  Manažer projektového týmu - hydroenergetika

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní společnosti, lídra na trhu v oblasti hydroenergetických staveb. Hledáme zkušeného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>Manažer projektového týmu!<br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<ul>
<li> příprava technických podkladů a návrhy technického řešení</li>
<li> supervize realizace strojně-technologických projektů</li>
<li> spolupráce s oddělením nákupu</li>
<li> práce na projektech v tuzemsku i v zahraničí </li>
<li> práce v týmu - stavební, strojní a elektro inženýrské profese</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání - strojní zaměření</li>
<li> min. 3 roky praxe v investiční výstavě</li>
<li> prokazatelné zkušenosti s vedením projektů</li>
<li> znalosti a zkušenosti z oblasti hydroenergetiky, příp. energetika, vodní stavby apod.</li>
<li> AutoCad, MS Project, MS Office </li>
<li> komunikativní angličtina</li>
<li> výborné organizační a komunikační schopnosti</li>
<li> ŘP sk.B, aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce na zajímavých projektech s mezinárodním aspektem</li>
<li> možnost profesionálního růstu</li>
<li> příjemné pracovní prostředí</li>
<li> atraktivní finanční ohodnocení </li>
<li> moderní kancelář v centru Prahy</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".