Volné pracovní místo  MANAŽER PROJEKTU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Jste komunikativní a proaktivní? Nebojíte se zodpovědnosti a rádi organizujete? Pokud k tomu máte vzdělání technického rázu a jste schopni komunikovat v anglickém jazyce, tak je tato pozice přímo pro Vás.

Zaměstnavatel:
Nadnárodní společnost působící na trhu zdvihací a námořní techniky s řídícími centry v Nizozemí, Brazílii, Číně, České republice a USA.

Pracovní náplň:
  • zodpovědnost za tvorbu, řízení a kontrolu plnění plánu projektu, koordinace projektu v rámci firmy
  • celková komunikace se zákazníkem (podmínky kontraktu, technická specifikace, způsob dopravy, organizace a řízení předání produktu - acceptance test)
  • dohled nad objednáním položek s dlouhým dodacím termínem (LLI), kritických dílů a nad náklady spojenými s projektem
  • tvorba a dohled nad vyřešením punchlistu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • organizačního ducha, ochotu převzít zodpovědnost a tah na branku
  • aktivní přístup a iniciativu
  • dobré komunikační a koordinační dovednosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • práci pro mezinárodní společnost
  • nadstandardní lékařskou péči
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • možnost vzdělávání, seberealizace a rozvoje technických kompetencí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".