Zařazeno v oborech:
Management
Pozice:
Provozní ředitel / manažer
Lokalita:
Česká Lípa
Může se Vám hodit:
Provozní ředitel / manažer Česká Lípa

Volné pracovní místo Manažer skladu / výroby / expedice

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Nový Bor
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

  • denní komunikace s vedením společnosti k zajištění procesu výroby
  • kontrola procesů výroby skleněných výrobků dle přesně stanovených limitů
  • dohled nad dodavateli
  • vytvářená faktur a zasílání na vedení společnosti
  • inventura
  • zodpovědnost za řádné balení zboží
  • dohled nad expedicí zboží na základě požadavků klienta

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • zkušenosti minimálně 2 na obdobné pozici, praxe ve sklářském oboru výhodou
  • zodpovědnou a pečlivou osobnost
  • smysl pro detail
  • příjemné vystupování
  • flexibilní a pro – aktivní přístup k práci
  • samostatnost
  • schopnost racionálně určovat priority
  • umění efektivně řešit problémy
  • aktivní řidič s průkazem B
  • bezproblémovou práci s MS Office

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnost
  • možnost aktivně využít znalost anglického jazyka
  • odpovídající platové ohodnocení
  • různorodou pracovní náplň
  • místo práce: Nový Bor

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Projekt manager
Požadavky: - Min. 5 let v řízení projektů, ideálně v Automotive - Znalost SAP, MS Office - Aktivní znalost AJ nebo NJ nutností - denní komunikace - Znalost výrobních a logistických procesů - Znalost statistických nástrojů ...
Grammer Automotive CZ s.r.o. U Obecního lesa 2988, Česká Lípa Plný úvazek