Volné pracovní místo MANAŽER SKLADU (45-65.000,-Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím a s vedením lidí? Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni? Máte organizační schopnosti a analytické myšlení? Pak hledáme právě Vás!!!

Zahraniční společnost působící v oblasti rychloobrátkového zboží, hledá do svého závodu kandidáta na pozici:

MANAŽER SKLADU (45–65.000,–Kč)

Náplň práce

  • řízení a kontrola všech činností ve skladu
  • vedení skladových pracovníků
  • zodpovědnost za optimalizaci procesů interní logistiky
  • zodpovědnost za skladové hospodářství
  • pravidelný reporting
  • komunikace s jinými odděleními

Požadujeme

  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou (min 3 roky)
  • znalost metody FIFO, zkušenosti s vedením inventur
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • výborné organizační schopnosti, analytické myšlení, spolehlivost
  • pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • závodní stravování
  • dlouhodobě perspektivní zaměstnání
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práci v prosperující společnosti

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Jiná sdělení

V případě zájmu použíte volbu „odpovědět“.