Volné pracovní místo Manažer skladu a logistiky

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Říčany
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Pro našeho významného klienta – českou společnost zabývající se prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek – hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:
a Manažer skladu a logistiky

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za řízení centrálního skladu – optimalizace skladových procesů
  • Zajištění zásobování skladu a expedice
  • Řízení logistiky (dopravy) vozového parku ve spolupráci s dispečinkem
  • Kontrola pohybu materiálu, inventury
  • Přímé vedení týmu pracovníků centrálního skladu (cca 50 osob)
  • Nákup a evidence materiálu, hmotná odpovědnost
  • Výběr a hodnocení dodavatelů materiálu a služeb
  • Odpovědnost za příjem a expedici zboží
  • Zavedení nových procesů
  • Komunikace s jednotlivými odděleními společnosti a manažery prodejen

Požadujeme

Hledáme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Dynamická a pečlivá osobnost
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Komunikativní dovednosti
  • Kultivované vystupování, časová flexibilita
  • Samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost
  • Ochota se trvale vzdělávat
  • Práce na PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • Bydliště v okolí Říčan výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zajímavou a rozmanitou práci v prosperující společnosti
  • Důkladné zaškolení v centrále společnosti ve všech činnostech pro vykonávání nabízené pozice
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stravenky a jiné benefity
  • Služební PC, telefon
  • Místo pracoviště: Říčany

Jiná sdělení

V případě zájmu vyplňte své údaje do pole „Odpovědět“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.