Volné pracovní místo  MANAŽER STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Máte aktivní komunikativní znalost angličtiny a němčiny? Máte praxi v oblasti strategického nákupu ? Jste schopen vyjednávat a máte organizační schopnosti? Rád cestujete ?

Lokalita: Olomoucký kraj

Zaměstnavatel:

Rozvíjející se firma, působící na tuzemském i zahraničním trhu. Tato firma se zaměřuje na specifickou oblast stavebnictví.

Pracovní náplň:

vyhledávání nových dodavatelů a následné uzavírání smluv
kontrola plnění smluvních požadavků a hodnocení dodavatelů
příprava výběrových řízení na dodavatele

Požadujeme

VŠ vzdělání ekonomického, obchodního nebo technického směru
minimálně 3 roky praxe v oblasti strategického nákupu
aktivní komunikativní znalost angličtiny a němčiny
ochota cestovat, flexibilita
aktivní řidič
znalost PC (Microsoft Office)

Nabízíme

možnost kariérního růstu
zaměstnanecké benefity
zázemí stabilní a dynamické firmy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".