Volné pracovní místo Manažer týmu - splatné účty / Accounts Payable Manager

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Brno - venkov
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
40000 - 45000 Kč/měs

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 16–11–200825. Co budete dělat?

  • Řídit AP oddělení prostřednictvím delegování pracovních úkolů
  • Vést pracovní a mzdové agendy – schvalování absence, evidence docházky, koordinace dovolených, odměňování
  • Nábor zaměstnanců týmu, alokace pracovních sil do týmů
  • Definovat a kontrolovat plnění cílů AP oddělení
  • Sledovat výkonnosti, reportovat výsledků (KPIs) a pravidelně hodnotit podřízené
  • Identifikovat hrozby a příležitosti
  • Zlepšovat pracovní metody
  • Podílet se na vytváření interních účetních manuálů a firemní dokumentace
  • Účastnit se implementací dalších ESCs do SSC
  • Pravidelně informovat AP oddělení a SSC Manažera o důležitých skutečnostech
  • Kontrolovat dodržování pravidel specifikovaných v SLA a interních předpisech na všech ledgerech
  • Dohlížet nad reconciliacemi a konfirmací stavu závazků interně i vůči externím dodavatelům
  • Schvalovat faktury v rámci tolerance dané SLA a interními předpisy

Požadujeme

Co požadujeme?

  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (C1/B2)
  • Vynikající znalost AP procesů a znalost ekonomických a účetních procesů a terminologie
  • Systematičnost, analytické schopnosti
  • Odpovědnost, důslednost
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Výbornou znalost práce s PC
  • Flexibilita v procesu změn
  • Otevřenost a respekt k druhým
  • Schopnost vedení lidí
  • Ochota učit se
  • Proaktivita a schopnost týmové spolupráce
  • Schopnost sebereflexe

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo – hledáme motivované a šikovné kolegy/-ně do týmu s mezinárodní působností
  • Příjemný, menší kolektiv SSC, který funguje jako jeden tým
  • Jazykové vzdělávání ZDARMA – široké spektrum podporovaných ja­zyků
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Autobusovou dopravu z centra Brna až před brány firmy ZDARMA
  • Dotované obědy
  • Občerstvení na pracovišti ZDARMA
  • 5 týdnů dovolené