Volné pracovní místo MANAŽER ÚDRŽBY – NOVÝ INVESTOR

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Moravskoslezský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Náš klient je zahraniční společnost (nový investor), který se rozhodl otevřít nový výrobní závod na Ostravsku. Společnost se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních produktů pro trhy celého světa. Nyní hledá schopné kandidáty na pozici Manažer údržby.

Náplň práce:
  • organizace a dohled nad veškerou údržbou
  • příprava plánu údržby výrobních linek (denní a preventivní údržba)
  • dohled nad instalací a zprovozněním strojů
  • správa technické dokumentace
  • nastavení rozpočtu a kontrola nákladů

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • předchozí zkušenosti s mechanickou a elektro údržbou
  • komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme

  • možnost profesního růstu u rozvíjející se společnosti
  • zázemí silné, stabilní společnosti
  • firemní benefity
  • firmní vzdělávání

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.