Volné pracovní místo  MANAŽÉR/VEDÚCI STREDISKA v JE ČEZ Temelín pre SARMAT LT, s.r.o.

Lokalita Temelín a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Manažér/Vedúci strediska SARMAT LT, s.r.o. v JE ČEZ Temelín

Náplň práce:
  • koordinuje skupinu podriadených pracovníkov
  • koordinuje procesy a metodiku požiadaviek skupiny ČEZ
  • buduje a rozširuje stredisko a zabezpečuje jeho každodenný chod
  • komunikuje v mene zamestnávateľa s osobami zo skupiny ČEZ
  • zasiela týždenné výkazy prác zamestnávateľovi
  • vyhľadáva servisné a obchodné príležitosti vo vnútri elektrárne
  • vykonáva potrebnú starostlivosť o náradie, nástroje a meradlá, zabezpečuje aktívny chod strediska
  • plnenie pracovných úloh a povinností, ktorými ho poverí jeho zamestnávateľ

Požadujeme

Požiadavky na zamestnanca:
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II stupňa

  • Ochota pracovať nad rámec pracovných povinností
  • nutná znalosť vnútorných pomerov a procesov skupiny ČEZ je podmienkou
  • zodpovednosť
  • lojálnosť
  • proaktívnosť
  • tvorivosť
  • obchodného ducha
  • transparentnosť
  • čistý register trestov

Vzdelanie v odbore
ekonomika/manažment/strojárstvo - výhodou nie však podmienkou

Nabízíme

  • firemné vozidlo
  • firemný mobilný telefón
  • firemný notebook
  • manažérska/výkonnostná odmena (bližšie špecifikovaná na osobnom stretnutí)
  • finálna výška mzdy záleží od osobných skúseností a schopností kandidáta
  • pracovný pomer bude uzatvorený s českou právnickou osobou

Jiná sdělení

Stručná charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť SARMAT LT, s.r.o. so sídlom v Šali má sieť pobočiek na Slovensku ako aj v zahraničí. Svoje výrobky exportuje do rôznych krajín sveta vrátane inštalácie a uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť sa zaoberá:
  • Vývojom a výrobou priemyselných čerpadiel a točivých strojov
  • Výrobou a distribúciou priemyselných armatúr a ich príslušenstva
  • servisom, opravami, montážami a poradenstvom v oblasti priemyselných armatúr a čerpadiel

Počas viac než 30 rokov pôsobenia sa spoločnosť vyprofilovala do súčasnej podoby a je schopná prevziať kompletnú zodpovednosť a starostlivosť za výber, odporučenie, dodávku a servis tak, aby klienti dostali to najlepšie, čo trh komodít ponúka.

Cieľom našej spoločnosti sú spokojní klienti, slovenské a zahraničné firmy pôsobiace v rôznych priemyselných oblastiach.
Zásadami a konkurenčnými výhodami spoločnosti SARMAT LT, s.r.o. sú kvalita, komplexnosť, zázemie a skúsenosti.
Počet zamestnancov:
50

Máte zájem o nabídku MANAŽÉR/VEDÚCI STREDISKA v JE ČEZ Temelín pre SARMAT LT, s.r.o.?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ladislav Tánczos z SARMAT LT, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MANAŽÉR/VEDÚCI STREDISKA v JE ČEZ Temelín pre SARMAT LT, s.r.o.

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.