Volné pracovní místo  MANAŽER VÝROBNÍ KVALITY (Plzeň)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Náš klient, mladá, dynamická společnost se sídlem v Plzni, Vám nabízí unikátní příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici<br/>
<br/>MANAŽER VÝROBNÍ KVALITY<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> implementace systému kvality</li>
<li> zodpovědnot za dodržování norem ISO/TS</li>
<li> zastřešování komunikace se zákazníkem</li>
<li> metodické vedení techniků kvality a inžnýrů kvality</li>
<li> zastřešování kvality v zavedených projektech</li>
<li> spolupráce s ostatními odděleními</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe v oblasti řízení kvality</li>
<li> znalost metod řízení kvality v automobilovém průmyslu</li>
<li> zkušenosti s implementací systémů ISO a TS výhodou</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí výhodou</li>
<li> velmi dobré komunikační dovednosti</li>
<li> nadšení pro práci</li>
<li> dobrá znalost anglického jazyka</li>
</ul>

Nabízíme

Výrobní společnost se sídlem v Plzni mimo jiné nabízí:<br/>
<ul>
<li> zajímavou příležitost v rychle rostoucí společnosti</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> školení a kurzy</li>
<li> flexibilní pracovní dobu</li>
<li> 5 dní dovolené navíc</li>
<li> další firemní benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".