Volné pracovní místo  MANAŽER VÝROBY - PRAHA/STŘEDNÍ ČECHY (#8382605)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti výroby kompozitních mteriálů, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

MANAŽER VÝROBY - PRAHA/STŘEDNÍ ČECHY

Popis pozice/náplň práce:
Vedení výroby středně velké firmy
Organizace práce podřízených, jejich kontrola a motivace
Nastavování a plánování výrobních kapacit
Zodpovědnost za plnění zakázek, jejich kvalitu
Spolupodílení se na vytváření nových inovativních nápadů pro rozvoj společnosti
Pravidelný reporting mateřské společnosti

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ/SŠ vzdělání /(technicko/chemický směr je výhodou)
Zkušenost na manažerské pozici min. 5. let, zkušenost s vedením týmu
Samostatnost, schopnost pracovat v menším flexibilním týmu
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Umět stanovovat priority a soustředit se na jejich realizace
Dotahování svěřených úkolů
Výhodou znalost výroby kompozitních výrobků
Inovativní a kreativní myšlení
Řidičský průkaz sk. B,

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Radost z možnosti uplatnit svůj obchodní a technický talent
Možnost aktivně se účastnit dalšího rozvoje stabilní společnosti
Velkou míru seberealizace u stabilní společnosti
Nadprůměrné finanční ohodnocení závislé na výsledcích společnosti
Podílení se na strategickém rozvoji společnosti
Týden dovolené navíc, vzdělávací program
Služební auto

Jiná sdělení

Pro případné otázky kontaktujte Kláru Štindlovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně!

Děkujeme, těšíme se na spolupráci s Vámi!
Váš tým PeopleConsulting

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.​ Děkujeme za pochopení.