Volné pracovní místo  MANAŽER VÝVOJE IT| AŽ 85 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-220008. Máte za sebou bohatou manažerskou zkušenost v IT oblasti a vyznáte se v oblasti programování v jazyce C#/.NET nebo Java? Pokud hledáte možnost jak změnit svůj stereotyp, tak máme pracovní nabídku přímo pro Vás.<br/>
<br/>Pro mezinárodní IT společnost, právě hledáme specialisty a zkušené kandidáty na pozici "MANAŽER VÝVOJE IT| AŽ 85 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> zajištění vývoje klíčových softwarových řešení</li>
<li> zajištění standardů kvality a implementace procesů v rámci vývojových týmů</li>
<li> koordinace a vedení týmu lidí (programátorů)</li>
<li> kooperace s oddělením kvality a dalšími vývojovými týmy</li>
<li> zodpovědnost za tým (coaching, mentoring, people management, talent management)</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vysokoškolské vzdělání v oblasti IT</li>
<li> praxe s programování v jazyce .NET nebo Java</li>
<li> angličtina na úrovni denní komunikace</li>
<li> praxe 3 roky na manažerské pozici</li>
<li> zkušenosti s projektovým řízením</li>
<li> zkušenosti s vedením lidí/týmu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> mobilní telefon</li>
<li> roční finanční bonus dle výsledků společnosti</li>
<li> relokační balíček</li>
<li> plně hrazené stravování</li>
<li> team buildingové aktivity</li>
</ul>