Volné pracovní místo  Market Striker

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

sales@elninobeverages.com

Jste aktivní a komunikativní? Nepotřebujete stále jen dodržovat pravidla, zvláště když víte, že Váš způsob myšlení Vás posune dál? Dokážete si svou práci sami plánovat?

Pak právě pro VÁS máme opravdu zajímavou pracovní příležitost!!!

Marketingová obchodní společnost El NIŇO BEVERAGES, a.s. nabízí možnost uplatnění v mladém týmu obchodního oddělení na pozici Market Striker.

Náplň práce:
  • rozšiřování povědomí o produktech společnosti
  • aktivní získávání nových zákazníků prostřednictvím osobního prodeje
  • péče o stávající zákazníky
  • navyšování počtu zákazníků a obratu
  • reporting

Požadujeme

Od Vás očekáváme:
  • reprezentativní a příjemné vystupování
  • aktivní, motivovanou osobnost s týmovým duchem
  • přirozený obchodní talent
  • ŘP skupiny B podmínkou (aktivní řidič)
  • pozitivní přístup ke komunikaci s lidmi
  • aktivní, samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup k řešeným úkolům
  • výrazná orientace na zákazníka a výsledek
  • praxe v gastronomii výhodou

Nabízíme

Nabízíme Vám:
  • perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • jistotu kariérního růstu pro ambiciózní pracovníky
  • nástroje pro výkon práce – kompenzace nákladů při výkonu práce
  • flexibilní pracovní dobu
  • profesní školení a další vzdělávání (sales & marketing)

Jiná sdělení

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Všechna Vaše data jsou považována za důvěrná. Neozveme-li se do 14 dnů, ve výběrovém řízení jsme upřednostnili jiného kandidáta. Děkujeme Vám.

Kontakt:
El NIŇO BEVERAGES, a.s.
Ovocný trh 572/ použijte odpovědní formulář Praha 1
tel: použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář