Volné pracovní místo MARKETING EVENT MANAGER - ref.č. 193

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho klienta, přední taneční společnost v ČR, hledáme vhodné uchazeče na pozici marketing event manager:

Taneční škola vlastní moderní a nově vybudované taneční centrum v Brně, které nabízí 5 tanečních sálů, příjemnou kavárnu s odpočinkovou zónou a standardní zázemí.

Pracovní náplň:

  • Plánování, řízení a realizace marketingových projektů
  • Řízení realizačního týmu při rozsáhlejších eventech
  • Přímá účast na akcích
  • Vyhodnocování marketingových aktivit
  • Spoluúčast na tvorbě ročních plánů
  • Jednání s dodavateli a odběrateli
  • Spoluřízení grafika, asistentky, obchodníků atd.
  • Návrh a tvorba propagačních materiálů
  • Návrh a tvorba komunikačních cest (letáky, rozhlas, facebook, web atd.)
  • Zpracování některých a analýz, sběr dat

Výstupy:

  • Kvalitně a včas realizovaná akce
  • Naplnění plánovaných cílů aktivit (počet zákazníků, obrat, zisk apod.)
  • Vypracovaná dokumentace projektu: plán, zdroje, časy, závěrečná zpráva a vyhodnocení aktivity (co se povedlo, co ne, definování příčin chyb a návrhy na opravné nástroje)
  • Archiv uvedených materiálů

Požadujeme

  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Zvládaní práce na více projektech současně
  • Zvládání stresu a nečekaných situací
  • Dobré vyjednávací a argumentační schopnosti
  • Přirozená autorita
  • Zkušenosti s organizací velkých akcí
  • Týmový hráč
  • Proaktivita a samostatnost
  • Časová flexibilita i o víkendech (účast na akcích)
  • Řidičský průkaz min. B

Nabízíme

  • Profesionální výzvu v rozvíjející se firmě
  • Práci v mladém kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Práci s velmi zajímavým produktem i v zahraničí
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle výsledků

Jiná sdělení

Lokalita: Brno
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.