Volné pracovní místo  Marketing manager | B2B

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 1-13-201580. Máte zkušenost s marketingem a určování strategie? B2B marketing děláte na denní bázi? Je vaše zaměření směrem k HORECA klientům? <br/>
<br/>Pak jste ideální kandidát na pozici Marketing manager!<br/>
<br/>Jaká je náplň práce?<ul>
<li> vytváření marketingové strategie pro síť partnerů</li>
<li> tvorba a realizace akcí a nabídek pro partnery</li>
<li> PR aktivity</li>
<li> zajišťování CSR aktivit</li>
<li> denní komunikace s obchodními partnery</li>
<li> práce s příslušnými kanály</li>
<li> komunikace s IT a obchodním oddělení</li>
<li> správa budgetu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenost na pozici obdobné pozic min. 3 roky</li>
<li> zkušenost z oblasti FMCG/OTC</li>
<li> zkušenost s B2B marketingem</li>
<li> komunikativní znalost anglického jazyka pro komunikaci při mezinárodních projektech</li>
<li> velmi dobrá znalsot MS Office</li>
<li> prezentační a komunikační dovednosti</li>
<li> vyjednávací dovednosti</li>
<li> řidičský průkaz sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

Bonusy/prémie<br/>Dovolená více jak 5 týdnů<br/>Sick days<br/>Možnost občasné práce z domova<br/>Flexibilní pracovní doba<br/>Příspěvek na stravování<br/>Příspěvek na penzijní/životní pojištění<br/>Příspěvek na dovolenou<br/>Dog-friendly office,<br/>Children-friendly office<br/>Kafetérie<br/>Občerstvení na pracovišti<br/>Vzdělávací kurzy, školení