Volné pracovní místo MARKETING MANAGER, skvělá příležitost v ČB!

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
38000 - 40000 Kč/měs

Disponujete kreativitou, nadšením a zkušenostmi v marketingu pro masy? Umíte přesvědčit ostatní a obhájit svůj názor? Chcete opravdu zajímavou a samostatnou práci? Čtěte dál!

Pracovní náplň:
  • příprava a řízení marketingové strategie a marketingového mixu
  • tvorba, obhájení a zodpovědnost za marketingový plán a rozpočet
  • komunikace s obchodními partnery, poptávání externích služeb
  • návrhy a realizace kampaní, eventů, výzdoby
  • podílení se na přípravě propagačních materiálů
  • online marketing – web, sociální sítě
  • marketingové průzkumy

Požadujeme

  • zkušenosti z oblasti marketingu (online marketing, events, kampaně, propagační materiály)
  • zkušenosti z marketingu pro masy nejlépe z obchodní firmy (ne produktový marketing, ne technický marketing)
  • znalost nástrojů online marketingu – sociální sítě, správa webu
  • KREATIVITA a KOMUNIKATIVNOST
  • schopnost přesvědčit a nadchnout ostatní
  • AJ – reporty, emaily, občasná komunikace s vlastníky
  • MS Office

Nabízíme

Mzda: 38–40 tis. Kč (dle zkušeností)
Nástup: dohodou

  • 13. mzda
  • 25 dní dovolené + tzv. 3 sick days
  • stravenky
  • bezplatný jazykový kurz AJ
  • kartička na sport
  • teambuildingy
  • notebook, telefon

Ale především zajímavá, kreativní, samostatná práce!