Volné pracovní místo  Marketingový manažer

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou společnost s mezinárodním působením v oboru stavebnictví hledáme vhodné kandidáty na výše jmenovanou pozici

Náplň práce:
  • tvorba mediálního mixu (reklama podpora prodeje PR přímý
marketing)
  • úzká spolupráce s jednatelem a obchodníky
  • realizace naplňování marketingového plánu
  • příprava podkladů (katalogy letáky ceníky web reklama)
  • překlady a tlumočení v německém jazyce

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oboru marketing
  • výbornou znalost NJ - podmínkou
  • osobnost samostatnou zodpovědnou spolehlivou aktivní průbojnou
komunikativní a tvořivou
  • ŘP sk. B
  • nástup možný ihned

Nabízíme:
  • HPP
  • zázemí společnosti která je se svými produkty jedničkou na trhu
  • adekvátní platové ohodnocení
  • motivují odměny bonusy
  • teambuildingové akce
  • rozšiřování znalostí nejnovějších technologií v oblasti stavebnictví

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".