Volné pracovní místo  MARKETINGOVÝ PORADCE

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Stabilní česká společnost s 18letou tradicí nabízí nejen studentům příležitost se stát součásti nového obchodního týmu. Naší cílovou skupinou jsou malé a střední podniky. Máme výjimečné postavení na regionálním trhu. Pracujeme i se zahraničními médii.

Náplň práce:

  • akviziční činnost ve svěřeném regionu
  • prezentace služeb zákazníkovi
  • rozšiřování obchodních aktivit

Požadujeme

Požadujeme:

  • pozitivní přístup k práci, úsměv
  • znalost práce na PC
  • znalost problematiky marketingové komunikace je stejně jako praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv však podmínkou!
  • schopnost komunikace v NJ je velké plus

Nabízíme

Co nabízíme:

  • praxi, která má hodnotu
  • zázemí stabilní české společnosti
  • plnou podporu ze strany managementu
  • díky prestižním produktům - zajímavé kontakty
  • fixní plat + provizní systém ohodnocení dle dosahovaných výsledků
  • školení na náklady společnosti
  • služební telefon
  • pracovní dobu si stanovujete sami(je nám jedno kdy těch 8hodin odpracujete:-))

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".