Volné pracovní místo  MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, ref.č. IV-074

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je cestovní kancelář, která má již 20 let tradici v realizacích nestandardních zájezdů . V rámci rozšíření týmu hledáme akční a kreativní osobnost, která má praxi v rozhlase, televizi, či cestovní kanceláři na pozici reklamy a propagace.

Náplň práce:
  • marketingové aktivity cestovní kanceláře (propagace v internetových i tištěných médií, reklama v rádiu, outdoorová reklama, apod.)
  • produkce kulturních akcí a výstav
  • komunikace s obchodními partnery v oblasti propagace a marketingu
  • zajištění a organizace veletrhů
  • organizační zajištění festivalů a dalších propagačních akcí
  • příprava grantů, dotací k výstavám

Nástup: květen 2015
Pracoviště: centrum Brna

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • aktivní znalost angličtiny ( nebo kvalitní konverzační úroveň)
  • práce s PC (Word, Excel, Power Point, internet, grafické programy vítány)
  • základní geografický přehled
  • praxe v oblasti marketingu a propagace minimálně 3 roky (internetová, rozhlasová i tištěná média)
  • dobré organizační schopnosti
  • přehled v oblasti cestovního ruchu podmínkou
  • předchozí pobyt (cestování) v zahraničí výhodou (mimoevropské destinace)
  • časová flexibilita
  • chuť učit se nové věci
  • akční osobnost, s tahem na branku, samostatná, dotahovač

Nabízíme

  • příjemný mladý pracovní kolektiv
  • dobré finanční ohodnocení
  • kreativní práci
  • možnost profesního růstu
  • možnosti cestování
  • společné sportovní aktivity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.