Volné pracovní místo MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

aktivní
Bc. Martina Lukášová, MBA

Personální agentura, výběry zaměstnanců na pozice odborných specialistů, THP, na pozice středního a vyššího managementu, pracovní příležitosti pro absolventy SŠ, VŠ se znalostí jazyků, HR outsourcing

Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Na uvedené pozici budete zastupovat velice prestižního zahraničního klienta, vytvářet vztahy k zákazníkům a komunikovat s médii. Budete prezentovat společnost při rozličných marketingových aktivitách, na zahraničních veletrzích a dbát o mediální obraz společnosti. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit tvorba odborných článků dle oboru působení společnosti v angličtině a jejich případná prezentace.

Požadujeme

výbornou znalost angličtiny při každodenním využití (mluvené i psané slovo)
výbornou schopnost komunikace a pozitivního působení
znalosti z oblasti marketingu či prodeje
ochotu cestovat (zejména do zahraničí)
ŘP sk. B

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení
zajímavou a různorodou práci s rozsáhlými kompetencemi
výborné podmínky pro další profesní růst a rozvoj uchazeče
atraktivní pracovní náplň mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

společnost sídlící v blízkosti Plzně, která podniká v oblasti výroby a obchodu se sportovním vybavením, mateřská centrála v USA

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

CLIENT COORDINATOR pro italský trh (45.000 - 55.000,- Kč)
Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého týmu člověka prozákaznicky orientovaného s organizačními a vyjednávacími schopnostmi a plynulou znalostí italského jazyka: CLIENT COORDINATOR pro italský trh * Péče o klíčového kl ...
Advantage Consulting, s.r.o. Plzeňský kraj Plný úvazek
týden
Project manager Junior
- přímá spolupráce a výkonná podpora vedení společnosti - příprava prezentací a podkladů pro jednání - spolupráce na projektech - asistence při jednáních - zpracování a hodnocení dat
Kariéra spol. s r.o. Plzeň Plný úvazek
aktivní
REKLAMNÍ PRACOVNÍK/CE
REKLAMNÍ PRACOVNÍK/CE - zkušenosti se zadáváním reklamy, inzerce na internet Pracovní úvazek zkrácený. Kontakt: Volf Emanuel, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o. Školní 440, Klatovy Zkrácený úvazek
aktivní
specialista/tka marketingu
Požadujeme: komunikativnost na velmi dobré úrovni, příjemné vystupování, obchodní cítění při komunikaci se zákazníky, schopnost samostatně řešit úkoly, min. středoškolské vzdělání, přehled v IT, kreativní myšlení, znalosti z oblas ...
ARENIS s.r.o. Tyršova 158, Spálené Poříčí Plný úvazek
aktivní
pracovníci zákaznické podpory
Životopis zasílejte na e-mail: <!--poslatEmail--> -mladý kolektiv -firemní výhody -profesní růst
Destiny Distribution, s.r.o. Na Roudné 857/80, Plzeň Plný úvazek
aktivní
Manager pro marketing a reklamu
Nabízíme: stabilní zázemí perspektivně se rozvíjející firmy, možnost profesního růstu, výborné platové podmínky, pracovní benefity - stravenky, sleva na PHM Požadujeme: velmi dobrá znalost angličtiny, němčiny, orientace na trhu, ...
TOP TANK s.r.o. náměstí Míru 101, Domažlice Plný úvazek, Brigády, Brigády