Volné pracovní místo  Marketingový specialista

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou společnost která působí v oblasti výroby moderních designových strojírenských výrobků nejvyšší kvality ve spojení s energetikou hledáme kandidáty na pozici:

Marketingový specialista

Náplň práce:
  • vyhodnocuje internetové komunikační prostředky (např. Google Analytics)
  • provádí analýzu trhu (monitoring konkurence ceny sortiment statistiky vyhodnocení)
  • podílí se na tvorbě mediálního mixu (reklama podpora prodeje PR přímý marketing)
  • provádí analýzu prodeje zapomoci interního softwaru CRM Cognos Syteline
  • úzká spolupráce sředitelem ČR a obchodníky
  • realizuje naplňování marketingového plánu a vede evidenci výdajů
  • komunikuje sdodavateli grafiky a dalších reklamních služeb
  • podílí se na tvorbě podkladů (katalogy letáky ceníky web reklama)
  • zajišťuje odborné a PR texty včetně foto podkladů

Požadavky:
  • ukončené SŠ/VŠ
  • předpoklady a motivace pro práci v marketingu
  • zkušenosti a dovednosti voblasti prodeje výhodou (očekávané)
  • znalost obchodního procesu
  • dobrá znalost práce na PC MS Office Internet
  • organizační schopnosti a dovednosti
  • příjemné vystupování
  • schopnost samostatné práce i spolupráce vtýmu
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:
  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • práce vregionu Jihomoravského kraje (Boskovice Blansko Kuřim) dostupnost osobní i veřejnou dopravou
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího odborného růstu
  • motivující systém odměňování
  • závodní stravování na pracovišti

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".