Volné pracovní místo  MATERIÁLOVÝ DISPONENT/KA SE ZNALOSTÍ NĚMECKÉHO JAZYKA - ref. č. 274

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

pro mezinárodní společnost zabývající se výrobou motorů se sídlem ve Skalici nad Svitavou hledáme uchazeče se znalostí německého jazyka na pozici materiálového disponenta/-ky

Náplň práce:
  • objednávaní materiálu pro výrobu
  • udržování minimálních a optimálních zásob
  • řízení zásob v systému
  • denní komunikace s dodavateli a výrobou
  • spolupráce při řešení neshod a problémů při dodávkách materiálu

Požadujeme

  • SŠ technického nebo ekonomického směru
  • komunikativní znalost NJ podmínkou
  • znalost práce na PC (world, excel)
  • znalost principů řízení zásob, analýzy obrátkovosti zásob
  • praxe v materiálové dispozici výhodou

Nabízíme

  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • profesní růst a možnosti vzdělávání zaměstnanců
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • práce ve Skalici nad Svitavou

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů