Volné pracovní místo MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA PRO SLÉVÁRENSTVÍ (od 30.000 Kč)

aktivní
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské
Hrubý plat
od 30.000 Kč

Máte přehled o slévárenských technologiích a tuzemském slévárenském trhu? Jste schopní vybrat vhodný polotovar a popřípadě i spolupracovat na vývoji odlitku? Jste technicky založený člověk, který je samostatný, pečlivý a při práci zaujímá proaktivní přístup? Máte aspoň obecnou představu a technologii obrábění a základní znalost anglického jazyka? Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku do týmu technologů na pozici „Materiálový specialista ve slévárenství“.

Náplň práce:* výběr vhodného materiálů pro nejvhodnější polotovar do výroby

  • následný výběr dodavatele materiálů a komunikace s ním
  • návrhy a tvorba technologických postupů a dohled nad jejich aplikací ve výrobě
  • praktická realizace zavádění nových výrobků a tvorba potřebné dokumentace
  • týmová spolupráce s kolegy v technologii a spolupráce na vývoji odlitků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se strojním zaměřením, popř. jiným technickým zaměřením
  • znalost slévárenských technologií litiny a hliníku a materiálů oceli a nerezi
  • obecnou orientaci v technologii obrábění
  • AJ – mírně pokročilou úroveň
  • proaktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • platové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • 80 Kč stravenky
  • HPP na dobu neurčitou
  • možnost ososbního a profesního růstu