Volné pracovní místo  Mechanik elektronik (M/Ž) - atraktivní mzda, 13. a 14. plat, firemní akce, benefity!!!!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsme přední dodavatel pro automobilový průmysl, jako člen divize E-mobility jsme lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu.

Nabízíme:

  • Odměna ve formě 13. a 14. platu
  • 25 dní placené dovolené
  • Stravenky v rámci firemní jídelny
  • Finanční příspěvek na penzijní spoření
  • Finanční podpora na dopravu podle místa bydliště
  • Firemní události a aktivity
  • Využití Benefitního programu ZF pro zdraví

Náplň práce:

  • Provoz a údržba výrobních strojů, přístrojů a zařízení včetně seřizování a oprav
  • Práce v prostředí s vysokými standardy čistoty a nepřetržitého provozu
  • Využívání špičkových technologií při výrobě komponentů pro elektromobily
  • Práce v oddělení údržby ve klimatizovaném, tichém a čistém prostředí
  • Moderní výrobní zařízení a technologie
  • Flexibilní pracovní doba včetně možnosti pracovat v krátkém, dlouhém, denním nebo nočním režimu

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Znalost práce s počítačem
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Zohlednění nařízení NV 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50)

Máte zájem o nabídku Mechanik elektronik (M/Ž) - atraktivní mzda, 13. a 14. plat, firemní akce, benefity!!!!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mechanik elektronik (M/Ž) - atraktivní mzda, 13. a 14. plat, firemní akce, benefity!!!!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.