Volné pracovní místo  Mechanik + náborový příspěvek 20.000 Kč #2173

Lokalita Kolín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 48 000 Kč / měsíc

Jsme mezinárodní potravinářská firma Hügli Food s. r. o., Zásmuky, zaměřená na výrobu širokého sortimentu potravinářských výrobků ve formě suchých (dehydratovaných) směsí - ať už jsou to polévky, omáčky, bujóny, předkrmy, dezerty nebo i hotová jídla.

Rozšiřujeme náš tým o nové spolupracovníky na pozici ÚDRŽBÁŘ – MECHANIK! Pokud máš vztah ke strojům a technickým zařízením, ozvi se nám. Nástup možný IHNED!

Staň se součástí naší dlouholeté tradice v potravinářské výrobě, stačí jen zaslat životopis.

Náplň práce:
  • provádění oprav mechanických částí strojů a výrobních zařízení
  • plánování a provádění servisních prohlídek s ohledem na plynulost výroby
  • realizace úprav částí zařízení
  • udržování technické dokumentace strojů

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
  • schopnost přijímat nové poznatky, flexibilita
  • předchozí zkušenost ve výrobní společnosti nebo potravinářské výrobě výhodou
  • ochota pracovat ve 3směnném provozu (Po-Pá, týden noční/odpolední/ranní)

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení – výkonnostní prémie s neomezeným stropem
  • mzda po zapracování – nad 40.000 Kč – záleží na ochotě, výkonnosti, dodržování postupů atd.
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • práce na HPP – smlouva na dobu neurčitou
  • pravidelná roční valorizace mezd
  • roční bonus
  • věrnostní bonus – zahrnutý také v měsíční mzdě
  • příplatky za směnu – odpolední 5 %, noční 15 %
  • stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti a v rozšiřujícím se týmu
  • odměna za doporučení nového zaměstnance až 20.000 Kč
  • silné finanční zázemí nadnárodní společnosti
  • 25 dnů dovolené za kalendářní rok
  • možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
  • občerstvení na pracovišti (voda, káva)
  • čisté, nové a moderní pracovní prostředí
  • firemní pracovní oblečení a jeho údržba – plně hrazena firmou
  • firemní akce, očkování proti chřipce
  • obědy dovážené na pracoviště – výběr z několika jídel
  • možnost profesního růstu
  • lokalita: Zásmuky u Kolína
  • nástup MOŽNÝ IHNED!

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!