Volné pracovní místo Mechanik nákladních vozidel

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Břeclav
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného zákazníka společnost působící v oboru techniky hledáme vhodné kandidáty na pozici mechanika nákladních vozidel.

Náplň práce:

  • rozpoznání závad nákladních vozidel
  • určení stupně poškození nákladních vozidel
  • provedení oprav vozidel spadajících pod záruční a pozáruční servis
  • servis vozidel

Požadavky:

  • SŠ vzdělání nebo vyučení v oboru automechanik
  • pracovní zkušenosti jako automechanik výhodou
  • znalost technických norem a technická znalost automobilů
  • řidičský průkaz sk. B C E výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • zodpovědnost spolehlivost prozákaznický přístup pracovitost časová
  • flexibilita

Nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • motivační finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
  • rozvoj schopností a dovedností prostřednictvím vzdělávání a servisního školení
  • stravování v rámci společnosti

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zasílejte své životopisy pomocí volby „odpovědět“.