Volné pracovní místo Mechanik pájecí vlny

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Teplice
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 8–21–202102. Máte zkušenost na pozici údržbáře ? Nebo máte přímo zkušenost s pájecí vlnou ? Hledáme Mechanika pro obsluhu pájecí vlny !

Požadujeme

  • Znalost technické dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Zkušenosti z výrobní mezinárodní firmy na obdobné pozici
  • Samostatnost, pečlivost
  • Schopnost práce v týmu
  • Důraz na bezpečnost práce
  • Praxe na pozici údržbář pro stroje a zařízení nebo obdobné podmínkou
  • Zkušenost s pájecí vlnou výhodou

Nabízíme

  • stravenky
  • 13.plat
  • 5 týdnů dovolené

Podobné nabídky práce

Nástrojáře / Praha - Úvaly 45.000,-Kč
Výroba lisovacích dílů pro automobiloví průmysl Opravy a revize nástrojů
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o. Úvaly Plný úvazek
aktivní
Obsluha strojů - mzda až 24 000 Kč (Praha - východ)
• obsluha obráběcích a ohýbacích strojů - automobilový průmysl • kontrola materiálu a hotového výrobku • komunikace s ostatními pracovníky výroby a údržby
CentralWork s.r.o. Praha - východ Plný úvazek
aktivní
Nástrojař
Ref. č.: 8-21-215323. Obsazujeme pozici Nástrojaře ! Pracovník na této pozici:<br/> <br/>odpovídá za servis, přípravu a údržbu lisovacích nástrojů k výrobě - opravy a ostření lisovacích nástrojů, odpovídá za správné vyplnění všech ...
Grafton Recruitment s.r.o. Teplice Plný úvazek
aktivní
Nástrojař
Ref. č.: 8-21-217507. Pro rozšiřující se výrobní závod v Krupce hledáme Nástrojaře !<br/> <br/>Vaší nápní práce bude především:<ul> <li>provádění montáží a demontáží forem vstřikolisů</li> <li>údržbu a opravy forem</li> <li>přípra ...
aktivní
Obsluha strojní pily/skladník/manipulant
Náplň práce: - obsluha pásové pily, manipulace s tyčovým materiálem Požadujeme: - řidičský průkaz sk. B - znalost čtení výkresové dokumentace - praxe a průkaz VZV výhodou - spolehlivost, ochota učit se nové věci, flexibilita N ...
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o. Řetenická 133, Teplice Plný úvazek
týden
Mechanik
na DPP Požadavky: - vyučení v oboru mechanik a opravář strojů - případně praxe v oboru Jedná se o vyfukování fólií, seřizování výsekových strojů.
SAN-plast, s.r.o. Novodvorská 24, Bystřany Brigády
týden