Volné pracovní místo Mechanik, seřizovač (od 15.000 Kč) - příležitost i pro absolventy!

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Prostějov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Práce v příjemném prostředí, možnost odborného vzdělávání, kariérní růst, zajímavé odměny – to a ještě více nabízí svým zaměstnancům mezinárodní výrobní společnost v Prostějově, která do svého týmu hledá pracovníka pro obsluhu a seřizování strojů. Pošlete nám životopis!

Náplň práce:

  • obsluha, seřizování a nastavování výrobního stroje dle technické dokumentace
  • kontrola kvality výrobků, měření, tvorba dokumentace
  • preventivní kontrola a údržba stroje

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • znalost čtení výkresů a měření
  • manuální zručnost, ochota učit se a pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavá práce na HPP v mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost kariérního růstu a odborného vzdělávání
  • mzdové ohodnocení s bonusy po zapracování
  • stravování na pracovišti
  • příspěvky na různé aktivity a služby, další benefity
  • práce v Prostějově
  • nástup možný ihned

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.