Volné pracovní místo  MECHANIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - spěchá!!!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Litoměřicku, hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici:

Náplň práce:
  • organizování ročních oprav výrobních zařízení
  • evidence a zajištění dokumentace strojového parku
  • zodpovědnost za provoz výrobních center, strojů a zařízení
  • zajišťování plánu údržby technologických celků v denních, týdenních a měsíčních cyklech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního směru
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost výkresové dokumentace
  • samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • finanční navýšení po zkušební době
  • 1 směnný provoz
  • bonusy
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního rozvoje

Lokalita pracoviště: Litoměřice
Možnost nástupu: ihned, příp. dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".