Volné pracovní místo  Mechanik/Elektromechanik

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

AŽD Praha, výrobní závod Brno je systémový integrátor, poskytuje dodávky elektromechanických vakuových sestav a celků v čistých výrobních prostorách podle požadavků zákazníka. Součástí poskytovaných služeb je zajištění nákupu materiálu, vytvoření a správa dodavatelského řetězce, montáž a testování.

Našim nejvýznamnějším zákazníkem je firma FEI Company, se kterou spolupracujeme od roku 1999. Od roku 2004 poskytujeme služby v oblasti dodávek elektromechanických vakuových sestav a celků pro elektronové mikroskopy. V roce 2011 jsme zahájili výrobu v nových výrobních prostorách v Brně na ulici Gromešova o celkové rozloze 2 300 m2.

Náplň práce:

  • Montáž mechanických sestav dle technické dokumentace
  • Montáž vakuových sestav v čistých prostorách

Požadujeme

  • Vzdělání minimálně SOU technického směru
  • Zkušenosti s jemnou mechanikou
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Základní znalost AJ - výhodou

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení, po zapracování navýšení mzdy
  • Příspěvek na penzijní pojištění, stravenky
  • Osobní ohodnocení, pro stálé zaměstnance 13. plat
  • Zázemí stabilní české firmy

Vhodné pro

Absolventy.