Volné pracovní místo  Mechanik/seřizovač (od 15.000 Kč) – příležitost i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Práce v příjemném prostředí, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé odměny - to a ještě více nabízí svým zaměstnancům mezinárodní výrobní společnost v Prostějově, která do svého týmu hledá pracovníka pro mechanické opravy strojů. Pošlete nám životopis!

Náplň práce:

  • provádění mechanických oprav na výrobních strojích
  • nastavování a seřizování strojů
  • komunikace s kolegy

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • znalost čtení výkresů
  • manuální zručnost, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • zajímavá práce na HPP v mezinárodní společnosti
  • možnost vzdělávání a osobního růstu
  • mzdové ohodnocení s bonusy po zapracování
  • závodní stravování přímo na pracovišti
  • příspěvky na různé aktivity a služby, další benefity
  • práce v Prostějově
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.