Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Automechanik, Autoelektrikář
Lokalita:
Beroun
Může se Vám hodit:
Automechanik Beroun, Autoelektrikář Beroun

Volné pracovní místo MECHATRONIK

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Západ
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Hledáte zajímavou a motivačně ohodnocenou práci v automotive? Máte zkušenosti v elektrotechnice? K tomu všemu máte praxi v oboru automatizace? V tom případě máme nabídku právě pro Vás! Pro našeho významného klienta sídlícího ve středních Čechách hledáme kvalitní uchazeče na pozici Mechatronik.

Náplň práce:

  • montáž nastavování měření oživování strojů
  • diagnostika oprava prvků částí uzlů obvodů strojů strojových systémů v mechatronických zpracováních a výrobně technologických uspořádáních
  • seřizování a nastavování stroje a jeho parametrů v závislosti na plánu výroby

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • orientace v technické dokumentaci
  • znalost v používání měřidel
  • platná vyhláška č. 50

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve společnosti se zahraniční účastí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • příspěvky na stravování
  • místo pracoviště okres Beroun

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce pomocí volby „odpovědět“.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).