Volné pracovní místo  Medicínský reprezentant - oftalmologické přístroje

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná česká výrobní společnost působící v oblasti zdravotnického vybavení (přístroje a příslušenství) hledá do svého vysoce profesionálního týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty na pozici "Medicínský reprezentant - oftalmologické přístroje"

Náplň práce:
  • komunikace se zákazníky
  • tvorba nabídek a prezentací
  • prodej vybraného sortimentu (oční chirurgie)
  • sledování trhu a nových obchodních příležitostí
  • podílení se na podpoře prodeje
  • účast na veletrzích a odborných seminářích v ČR i zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • pracovní zkušenosti ve zdravotní technice výhodou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • vysoké pracovní nasazení, ochotu cestovat, schopnost učit se novým věcem
  • samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení a provize
  • práci v prestižním a perspektivním oboru
  • dlaší vzdělávání (odborné i jazykové)
  • osobní automobil, notebook, mobilní telefon
  • další benefity

Nástup: SAP
Lokalita: Praha
Mzda: velmi zajímavé ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.