Volné pracovní místo  Medicínský reprezentant Východní Čechy (Jičínsko, Královéhradecko, Pardubicko)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro inovativní mezinárodní společnost, výhradního distributora speciálních zdravotních pomůcek, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Medicínský reprezentant Východní Čechy (Jičínsko, Královéhradecko, Pardubicko)

Náplň práce:
  • návštěvy zákazníků a klientů (nemocniční zařízení, specialisté, zdravotní střediska, atd.)
  • návštěvy odběratelů (pacienti)
  • akviziční a prodejní činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenost s prodejem zdrav. prostředků výhodou !
  • profesionální přístup a vztah ke zdravotnictví
  • alespoň základní znalost AJ
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti, týmový hráč, trpělivost
  • vysoký stupeň empatie, odolnost vůči stresu, optimistická osobnost
  • silná orientace na výkon - výsledky, proaktivita, flexibilita, maximální vstřícnost a ochota, loajalita
  • ochota cestovat, ochota pracovat přesčas
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • přátelská atmosféra menší expandující firmy
  • kvartální bonusy
  • osobní přístup
  • profesní růst
  • školení
  • mobilní telefon a notebook
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • týden dovolené navíc
  • stravné

Nástupní plat: 30 - 50 000,- Kč + bonus
Nástup: ihned
Lokalita: Východní Čechy (Jičínsko, Královéhradecko, Pardubicko)

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".