Volné pracovní místo  Medicínský reprezentant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte zkušenost s divizí Respiratory, CNS nebo PSY a zájem o region: Cheb, Teplice, Sokolov, Karlovy Vary, Most, Teplice, Louny, Kladno ?<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> zodpovědnost za prodej v regionu</li>
<li> reportování</li>
<li> návštěvy lékařů</li>
<li> účast na kongresech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ (zdravotnická) nebo VŠ (přírodovědného, farmaceutického nebo medicínského směru)</li>
<li> zkušenost s prodejem farmaceutických produktů nutností</li>
<li> komunikativnost a empatickost </li>
<li> příjemné vystupování</li>
<li> ŘP skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".