Volné pracovní místo  Metrolog

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

  • čtení a používání technických podkladů
  • kalibrace a uživatelská údržba měřidel a přesných přístrojů
  • provádění typových zkoušek složitých nebo funkčně rozsáhlých zařízení a konstrukčních celků
  • zpracování expertíz z měření a zkoušek
  • zpracování kalibračních postupů a metrologické dokumentace
  • zajišťování dozorčí činnosti
  • vedení příslušné dokumentace
  • komunikace a spolupráce se zákazníkem, technickými oddělení a pracovníky montáží
  • zaškolení uživatelů měřidel

Požadujeme

  • vzdělání vyšší odborné strojnické (Bc.,DiS)
  • středně pokročilá znalost NJ
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • ŘP skupiny B
  • komukativnost, pečlivost, zodpovědnost, týmovost a aktivita
  • ochota k pracovním cestám
  • logické myšlení

Nabízíme

  • práce v mezinárodní firmě výrobního charakteru využívající nejmodernější technologie
  • zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
  • podporu kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".