Volné pracovní místo METROLOG/VEDOUCÍ LABORATOŘE, Českobudějovicko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
České Budějovice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
30000 - 45000 Kč/měs

Ref. č.: 7–30–211371. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti v blízkosti Českých Budějovic na pozici Metrolog.

Náplň práce:

  • řízení měrové techniky závodů
  • správa měřících systémů a měřidel
  • vedení dokumentace
  • vypracování a údržba metrologického řádu společnosti
  • podílení se na zpracování kalibračních postupů pro interní kalibraci měřidel
  • regulace výrobního procesu
  • dohled nad dodržováním předpisů a norem

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost AJ (reporty, převážně mailová komunikace)
  • znalost oboru a zkušenosti s měřící technikou, statistické sledování měřících systémů
  • praxe v oboru min.3 roky
  • znalost kalibrace a údržba měřidel + vedení příslušné dokumentace
  • chuť učit se novým věcem
  • zkušenost v oblasti plastů
  • schopnost čtení technické dokumentace
  • manažerské dovednosti
  • časová i místní flexibilita

Nabízíme

Společnost nabízí finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (od 25tis.Kč)
  • příjemný pracovní kolektiv
  • příspěvky na stravování
  • další benefity

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Zuzana Lišková (Grafton Recruitment s.r.o.)