Volné pracovní místo  MIKROBIOLOG s AJ

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici MIKROBIOLOG s AJ.<br/>
<br/>náplň práce:<ul>
<li> testování a podpora sterilizačních procesů</li>
<li> zavádění procesů v souladu s potřebami kvality</li>
<li> optimalizace procesů (čistota, kvalita, přesnost)</li>
<li> zavádění preventivních a nápravných opatření </li>
<li> dodržování standardů kvality</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (přírodovědný směr, technický směr)</li>
<li> zkušenost nebo praxe v oblasti mikrobiologie</li>
<li> velmi dobrá AJ</li>
<li> analytické schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní mezinárodní firma</li>
<li> stravenky</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".